Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Líbí se nám...

Čekáme na Vaše postřehy a fotografie z Brumova-Bylnice a okolí, co se Vám kde líbí (nebo líbilo) nebo s čím byste se chtěli pochlubit.

*   *   *


13.2.2012

 

Lyžování v Brumově na Tarandové.

 

 

V sobotu a neděli 11. - 12. 2. 2012 se po třech letech znovu rozjel motor lyžařského vleku na Tarandové. Výtečné sněhové podmínky umožnily zájemcům využít tento svah nejen  k lyžování, ale i k výhledům na krásnou zimní krajinu Bílých Karpat.  Kvalita sjezdovky je naprosto vyjímečná. Svah není pomalý ani příliš rychlý, není měkký ani tvrdý, není zledovatělý ani rozbředlý, no prostě nádhera! Podmínky jsou výborné pro začátečníky i zdatné lyžaře. Cestou na Tarandovou se nabízí pohledy na zasněženou krajinu prozářenou zimním sluníčkem.

O kvalitě zdejší sjezdovky se můžete přesvědčit osobně například i v průběhu zimních prázdnin. Vlek na Tarandové bude v provozu v sobotu a neděli 18. – 19. 2. 2012 v době od 09:00 – 16:00 hodin. Nabídneme Vám zdarma zdravý bylinkový čaj a zázemí vytopené chaty. Jinak svačinu a dobrou náladu si vezměte sebou.

 

Za obnovu aktivit na Tarandové je třeba poděkovat především panu Luboši Staníkovi a jeho rodině, kteří odpracovali mnoho hodin na likvidaci náletových dřevin a spadlých stromů v prostoru lyžařského vleku a jeho blízkého okolí. 

V případě dotazů volejte mobil: 732 801 527.

 

 

Text + foto – 12.02.2012, Bc. Milena Kovaříková

 


 

4.8.2011
 

Vážení přátelé,
s potěšením Vám můžeme oznámit, že nám dnes přišlo oznámení o odstranění vraku auta u dráhy v Bylnici. Jsme rádi, že můžeme pochválit zainteresované osoby a poděkovat jim (zvláště pak úředníkům správního odboru Městského úřadu B-B)
za účinnou pomoc při odstraňování takovýchto nešvarů v okolí našeho města.
Také bychom chtěli touto cestou poděkovat zástupcům města Brumov-Bylnice za zrušení "odstavného parkoviště" na dětském hřišti "Na kopanici". Hřiště sice ještě není ve stavu, který by odpovídal potřebám dětí, ale už samo odstranění odstaveného vozidla je určitě krokem správným směrem.

 

Více informací o obou případech po kliknutí na odkazy:
 

Autovrak u dráhy...                                  "Hřiště Na kopanici"

                

TOPlist